Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHG.2K.316.CLLC65
PHG.2K.316.CLLC65
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHG.2K.316.CLLC65 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHG.2K.316.CLLC65
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Product parameter
Osa numero PHG.2K.316.CLLC65 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5937 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 316
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 16 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 6A
Yhteydenotto Material Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 59.0µin (1.50µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.240" ~ 0.256" (6.10mm ~ 6.50mm)