Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PHJ.2B.308.CLAD92
PHJ.2B.308.CLAD92
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PHJ.2B.308.CLAD92 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PHJ.2B.308.CLAD92
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PHJ.2B.308.CLAD92 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN INLINE RCPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5247 pcs Tietolomake PHJ.2B.308.CLAD92 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 308
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 2B Pakkaus Bulk
Suuntautuminen J Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 10A
Yhteydenotto Material Brass Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus 39.4µin (1.00µm)
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.323" ~ 0.362" (8.20mm ~ 9.20mm)