Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PKA.1K.303.CYKC35E
PKA.1K.303.CYKC35E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PKA.1K.303.CYKC35E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PKA.1K.303.CYKC35E
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PKA.1K.303.CYKC35E Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 3POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5193 pcs Tietolomake Unipole & Multipole Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen - suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 303
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1K Pakkaus Bulk
Suuntautuminen A Käyttölämpötila -55°C ~ 200°C
Joitakin paikkoja 3 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Gold Nykyinen arvostelu 12A
Yhteydenotto Material Alumel, Chromel Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Silver kaapeli Opening 0.122" ~ 0.138" (3.10mm ~ 3.50mm)