Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PSA.1S.902.CLLC52
PSA.1S.902.CLLC52
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PSA.1S.902.CLLC52 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PSA.1S.902.CLLC52
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PNL MNT RCPT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PSA.1S.902.CLLC52 Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN PNL MNT RCPT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4409 pcs Tietolomake PSA.1S.902.CLLC52 Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Shielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert 902
Shell-materiaali Brass Shell Finish Chrome
Sarja 1S Pakkaus Bulk
Suuntautuminen Keyed Käyttölämpötila -55°C ~ 250°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Asennus Ominaisuus Bulkhead - Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets and Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Material Brass, Bronze Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets and Male Pins
Väri Silver kaapeli Opening 0.165" ~ 0.205" (4.20mm ~ 5.20mm)