Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PTB.M0.8GL.LC52G
PTB.M0.8GL.LC52G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTB.M0.8GL.LC52G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTB.M0.8GL.LC52G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PTB.M0.8GL.LC52G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 8POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6019 pcs Tietolomake P Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M08
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen B Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 8 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold Nykyinen arvostelu 5A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Gray kaapeli Opening 0.157" ~ 0.205" (4.00mm ~ 5.20mm)