Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > PTG.M0.4GL.MC39G
PTG.M0.4GL.MC39G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PTG.M0.4GL.MC39G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PTG.M0.4GL.MC39G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PTG.M0.4GL.MC39G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 4POS GOLD CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4576 pcs Tietolomake P Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Crimp suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M04
Shell-materiaali Polysulfone (PSU) Shell Finish -
Sarja 1P Pakkaus Bulk
Suuntautuminen G Käyttölämpötila -50°C ~ 150°C
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull, Detent Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Nykyinen arvostelu 8A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets
Väri Gray kaapeli Opening 0.106" ~ 0.154" (2.70mm ~ 3.90mm)