Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > SAN.M13.GLA.7G
SAN.M13.GLA.7G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SAN.M13.GLA.7G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SAN.M13.GLA.7G
Valmistaja LEMO
Kuvaus PLUG INLINE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SAN.M13.GLA.7G Valmistaja LEMO
Kuvaus PLUG INLINE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5825 pcs Tietolomake SAN.M13.GLA.7G Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M13
Shell-materiaali Sulfone Shell Finish -
Sarja SP Pakkaus Bulk
Suuntautuminen N (Normal) Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C
Joitakin paikkoja 13 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Asennus Ominaisuus - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet Backshell kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 13 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Nykyinen arvostelu 4A
Yhteydenotto Material - Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus -
Yhteys Maali - Mating Gold Liitintyyppi Plug, Male Pins
Väri Gray kaapeli Opening 0.260" ~ 0.295" (6.60mm ~ 7.50mm)