Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > SKP.M10.GLVJ
SKP.M10.GLVJ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SKP.M10.GLVJ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SKP.M10.GLVJ
Valmistaja LEMO
Kuvaus RCPT PNL MNT
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero SKP.M10.GLVJ Valmistaja LEMO
Kuvaus RCPT PNL MNT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5665 pcs Tietolomake SKP.M10.GLVJ Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M10
Shell-materiaali Sulfone Shell Finish -
Sarja SP Pakkaus Bulk
Suuntautuminen P Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Asennus Ominaisuus Front and Rear Side Nut Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK) Tulosuoja IP50 - Dust Protected
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Nykyinen arvostelu 4.2A