Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet > XRN.M13.GLL.6G
XRN.M13.GLL.6G
XRN.M13.GLL.6G
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XRN.M13.GLL.6G luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XRN.M13.GLL.6G
Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero XRN.M13.GLL.6G Valmistaja LEMO
Kuvaus CONN RCPT FMALE 13POS SOLDER CUP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5176 pcs Tietolomake XRN.M13.GLL.6GXP Series, Plastic Conn Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup suojaus Unshielded
Shell Size, MIL - Shell Size - Insert M13
Shell-materiaali Sulfone Shell Finish -
Sarja XP Pakkaus Bulk
Muut nimet 1124-1299
XRNM13GLL6G
Suuntautuminen N (Normal)
Käyttölämpötila -50°C ~ 170°C Joitakin paikkoja 13
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Asennus Ominaisuus -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Lisää materiaali Polyetheretherketone (PEEK)
Tulosuoja IP50 - Dust Protected ominaisuudet Backshell
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 13 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Nykyinen arvostelu 4A Yhteydenotto Material -
Kontaktin pintapaksuus - pinnoitus - Yhteys Maali - Mating Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets Väri Gray
kaapeli Opening 0.209" ~ 0.256" (5.30mm ~ 6.50mm) Takalasin materiaali, pinnoitus Sulfone