Koti > Tuotteet > Suodattimet > Ferrite Cores - Kaapelit ja johdot > 28B0686-100
28B0686-100
28B0686-100
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 28B0686-100 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 28B0686-100
Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FERRITE CORE 139 OHM SOLID
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1512 pcs6048 pcs
Product parameter
Osa numero 28B0686-100 Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FERRITE CORE 139 OHM SOLID Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Suodattimet Tyyppi Round
Sarja 28 Arvioinnit -
Ulompi ulottuvuus 0.686" Dia (17.42mm) Muut nimet 240-2610
28B0686-100-ND
Asennustyyppi Free Hanging Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
materiaali 28 Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Pituus 0.500" (12.70mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Sisäinen ulottuvuus 0.375" Dia (9.52mm) Impedanssi @ Taajuus 139 Ohm @ 100MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Solid Free Hanging Ferrite Core 139 Ohm @ 100MHz ID 0.375" Dia (9.52mm) OD 0.686" Dia (17.42mm) Length 0.500" (12.70mm) Design Solid