Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RFI ja EMI - Suojaus- ja absorptiomateriaalit > CZ400-040
CZ400-040
CZ400-040
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZ400-040 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CZ400-040
Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus BOARD SHIELD .040" X 12" X 12"
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CZ400-040 Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus BOARD SHIELD .040" X 12" X 12" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4042 pcs Tietolomake CoolZorb 400 Series
Kategoria RF / IF ja RFID Leveys 12.000" (304.80mm)
Tyyppi Absorbing Sheet Paksuus - Kaiken 0.040" (1.02mm)
Muoto Square Sarja CoolZorb
Muut nimet 903-1585 Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) materiaali Silicone Elastomer
Pituus 12.000" (304.80mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant