Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RFI ja EMI - Suojaus- ja absorptiomateriaalit > CZ500-040S
CZ500-040S
CZ500-040S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CZ500-040S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CZ500-040S
Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus COOLZORB 500 4X4X0.04"
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero CZ500-040S Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus COOLZORB 500 4X4X0.04" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14733 pcs Tietolomake CoolZorbCoolZorb 500 SeriesCOOLZORB PORTFOLIO SUMMARY
Kategoria RF / IF ja RFID Leveys 4.000" (101.60mm)
Paksuus - Kaiken 0.040" (1.02mm) Muoto Square
Sarja CoolZorb 500 Muut nimet 903-1612
Käyttölämpötila -40°C ~ 175°C Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Pituus 4.000" (101.60mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant