Koti > Tuotteet > Suodattimet > Ferriittilevyt ja -levyt > MP0433-000
MP0433-000
MP0433-000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MP0433-000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MP0433-000
Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FERRITE EMI PLATE 11X11X1.96MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs4320 pcs8640 pcs
Product parameter
Osa numero MP0433-000 Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FERRITE EMI PLATE 11X11X1.96MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Suodattimet Koko / Dimension 0.433" L x 0.433" W (11.00mm x 11.00mm)
Sarja - Muut nimet 240-2261
MP0433000
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.077" (1.95mm)