Koti > Tuotteet > Suodattimet > Ferriittilevyt ja -levyt > MP0590-200
MP0590-200
MP0590-200
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta MP0590-200 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero MP0590-200
Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FERRITE EMI PLATE 21MMX15MMX2MM
(Yhdysvaltain dollareina)
4550 pcs
Product parameter
Osa numero MP0590-200 Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FERRITE EMI PLATE 21MMX15MMX2MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Suodattimet Koko / Dimension 0.827" L x 0.591" W (21.00mm x 15.00mm)
Sarja - Muut nimet 240-2263
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)