Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > TYS4018680M-10
TYS4018680M-10
TYS4018680M-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TYS4018680M-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TYS4018680M-10
Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FIXED IND 68UH 320MA 1 OHM SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
6000 pcs
Product parameter
Osa numero TYS4018680M-10 Valmistaja Laird Technologies
Kuvaus FIXED IND 68UH 320MA 1 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 333934 pcs Tietolomake TYS4018680M-10 DrawingFerrite EMI Cable Cores Catalog
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±20% Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm) suojaus Shielded
Sarja TYS4018 Arvioinnit -
Q @ Freq - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case Nonstandard Muut nimet 240-2678-2
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Induktanssiaste - Testi 100kHz induktanssi 68µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm) Taajuus - Self Resonant 8.3MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 68µH Shielded Inductor 320mA 1 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 320mA Nykyinen - värikylläisyys 470mA