Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-suojat > 21-CBSF-2.0X2.25
21-CBSF-2.0X2.25
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 21-CBSF-2.0X2.25 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 21-CBSF-2.0X2.25
Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus 21-CBSF-2.0X2.25--21S185--CIRCUI
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 14716 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
80 pcs
Product parameter
Osa numero 21-CBSF-2.0X2.25 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus 21-CBSF-2.0X2.25--21S185--CIRCUI Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 14716 pcs Tietolomake Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Kategoria RF / IF ja RFID Leveys - Kaiken 2.000" (50.80mm)
Ilmanvaihto Vent Holes in Pattern Tyyppi Shield, 2-Piece
Sarja 20-CBS Asennustyyppi Through Hole
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Pituus - Kaiken 2.250" (57.15mm)
Korkeus - Kaiken 0.225" (5.72mm) Yksityiskohtainen kuvaus RF Shield Shield, 2-Piece 2.000" (50.80mm) X 2.250" (57.15mm) Vent Holes in Pattern Through Hole