Koti > Tuotteet > Suodattimet > Ferrite Cores - Kaapelit ja johdot > 28B1020-1
28B1020-1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 28B1020-1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 28B1020-1
Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus FERRITE 225OHM SOLID 12.80MM
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 15454 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
80 pcs
Product parameter
Osa numero 28B1020-1 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus FERRITE 225OHM SOLID 12.80MM Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 15454 pcs Tietolomake Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategoria Suodattimet Tyyppi Round
Sarja - Arvioinnit -
Ulompi ulottuvuus 1.020" Dia (25.91mm) Asennustyyppi Cable Tie
materiaali 28 Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Pituus 1.126" (28.60mm) Sisäinen ulottuvuus 0.504" Dia (12.80mm)
Impedanssi @ Taajuus 225 Ohm @ 100MHz Yksityiskohtainen kuvaus Solid Cable Tie Ferrite Core 225 Ohm @ 100MHz ID 0.504" Dia (12.80mm) OD 1.020" Dia (25.91mm) Length 1.126" (28.60mm)