Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-suojat > 85-CBSU-24
85-CBSU-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 85-CBSU-24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 85-CBSU-24
Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus 85-CBSU-24"--85S01--FLAT FENCE S
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 4433 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero 85-CBSU-24 Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus 85-CBSU-24"--85S01--FLAT FENCE S Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 4433 pcs Tietolomake Circuit Board Shielding (CBS) Catalog
Kategoria RF / IF ja RFID Leveys - Kaiken 24.000" (609.60mm)
Ilmanvaihto Vent Holes in Pattern Tyyppi Shield, 2-Piece
Sarja 80-CBS Muut nimet 85-CBSU-24"
85-CBSU-24"-ND
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Pituus - Kaiken - Korkeus - Kaiken 0.799" (20.30mm)
Yksityiskohtainen kuvaus RF Shield Shield, 2-Piece 24.000" (609.60mm) X Vent Holes in Pattern Through Hole