Koti > Tuotteet > Tuulettimet, lämpöhuolto > Lämpö - Pads, Sheets > TEI10-007-ROLL
TEI10-007-ROLL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TEI10-007-ROLL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TEI10-007-ROLL
Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus THERM PAD 50MX300MM GRAY
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 239 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero TEI10-007-ROLL Valmistaja Leader Tech Inc.
Kuvaus THERM PAD 50MX300MM GRAY Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 239 pcs Tietolomake Enclosure Shielding Solutions Catalog
Kategoria Tuulettimet, lämpöhuolto Käyttö -
Tyyppi Pad, Roll Paksuus 0.0071" (0.180mm)
Terminen Ominaisvastus - Lämmönjohtokyky 1.0 W/m-K
Muoto Rectangular Sarja -
ääriviivat 50.00m x 300.00mm materiaali -
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Yksityiskohtainen kuvaus Thermal Pad Gray 50.00m x 300.00mm Rectangular