CMD-KEY4-315
CMD-KEY4-315
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CMD-KEY4-315 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CMD-KEY4-315
Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus XMITTER KEYFOB 315MHZ 4 BUTTON
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero CMD-KEY4-315 Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus XMITTER KEYFOB 315MHZ 4 BUTTON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4047 pcs Tietolomake CMD-KEYx-zzz Series
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 2.1 V ~ 3.6 V
Sarja - Herkkyys -
Virta - Output - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Modulation tai Protocol ASK, OOK Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä Handheld, 4 Button toiminto Transmitter
Taajuus 315MHz ominaisuudet 750 ft. Operating Distance
Yksityiskohtainen kuvaus RF Transmitter 315MHz ASK, OOK Handheld, 4 Button Datanopeus (maksimi) -