Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Koaksiaalikaapelit (RF) > CSI-SAFB-200-UFFR
CSI-SAFB-200-UFFR
CSI-SAFB-200-UFFR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CSI-SAFB-200-UFFR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CSI-SAFB-200-UFFR
Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus CBL ASSY SMA-UMCC 7.874"
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero CSI-SAFB-200-UFFR Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus CBL ASSY SMA-UMCC 7.874" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13661 pcs Tietolomake CSI-SAFB-ccc-UFFR
Kategoria Kaapeliasennukset Tyyli SMA to UMCC
Sarja - Käyttölämpötila -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Pituus 7.874" (200.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
impedanssi 50 Ohms sukupuoli Female to Female
Taajuus - Max 3GHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Cable Assembly Coaxial SMA to UMCC Female to Female 1.13mm OD Coaxial Cable 7.874" (200.00mm) Väri Gray
Kaapelin tyyppi 1.13mm OD Coaxial Cable 2. Liitin Ultra Miniature Coaxial Plug, Female Socket, Right Angle