FCTN-WALL-433
FCTN-WALL-433
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta FCTN-WALL-433 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero FCTN-WALL-433
Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus MODULE AC SWITCH RECEIVER 433MHZ
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4285 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero FCTN-WALL-433 Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus MODULE AC SWITCH RECEIVER 433MHZ Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4285 pcs Tietolomake FCTN-WALL-zzz Data Guide
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 100 V ~ 120 VAC
Sarja - Herkkyys -95dBm
Virta - Output - Muut nimet FCTN-WALL-433-1
FCTN-WALL-433-1-ND
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol ASK, OOK
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant liitäntä Receiver, Latched Output
toiminto Receiver, Relay Taajuus 433MHz
ominaisuudet Switch 1,800W (15 Amps) or 1HP @ 120 VAC Yksityiskohtainen kuvaus RF Receiver, Relay 433MHz ASK, OOK Receiver, Latched Output 1.2 kbps