Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-vastaanottimet > RXM-418-LC-S
RXM-418-LC-S
RXM-418-LC-S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RXM-418-LC-S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RXM-418-LC-S
Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RECEIVER RF 418MHZ SMT
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4107 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RXM-418-LC-S Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus RECEIVER RF 418MHZ SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4107 pcs Tietolomake
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 2.7 V ~ 4.2 V
Toimittaja Device Package - Sarja LC
Herkkyys -95dBm Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 16-SMD Module Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol ASK, OOK
muistin koko - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus 418MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus LC RF Receiver ASK, OOK 418MHz -95dBm 5 kbps PCB, Surface Mount Datanopeus (maksimi) 5 kbps
data Interface PCB, Surface Mount Nykyinen - Vastaanotto 5mA