Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-lähettimet > TXM-418-LC
TXM-418-LC
TXM-418-LC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TXM-418-LC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TXM-418-LC
Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus TRANSMITTER RF 418MHZ SMT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs25 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero TXM-418-LC Valmistaja Linx Technologies
Kuvaus TRANSMITTER RF 418MHZ SMT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 11437 pcs Tietolomake RF Module Overview GuideLC, LR Series Transmitter Comparison
Kategoria RF / IF ja RFID Jännite - Supply 2.7 V ~ 5.2 V
Sarja LC Virta - Output -4dBm ~ 4dBm
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SMD Module
Muut nimet TXM-418-LC-R
TXM-418-LC_
TXM-418-LC_-ND
TXM418LC
Käyttölämpötila -30°C ~ 70°C
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Modulation tai Protocol ASK, OOK
muistin koko - Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus 418MHz
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus RF Transmitter ASK, OOK 418MHz -4dBm ~ 4dBm 5 kbps Castellation Antenna 8-SMD Module
Datanopeus (maksimi) 5 kbps data Interface Serial
Nykyinen - Lähettävät 5.2mA Sovellukset Home/Industrial Automation, Lighting, Remote Control, RKE, Security