ADC1173CIMTCX/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ADC1173CIMTCX/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ADC1173CIMTCX/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 8BIT 15MSPS 3V 24-TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero ADC1173CIMTCX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 8BIT 15MSPS 3V 24-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 55363 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Digital 2.7 V ~ 3.6 V
Jännite - Supply, Analog 2.7 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 24-TSSOP
Sarja - Näytteenottotaajuus (Per Second) 15M
Viite Tyyppi External, Internal Suhde - S / H: ADC 1:1
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Muut nimet *ADC1173CIMTCX
*ADC1173CIMTCX/NOPB
ADC1173CIMTCX
ADC1173CIMTCX-ND
ADC1173CIMTCX/NOPB-ND
ADC1173CIMTCXNOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C