ADC12DL040CIVSX/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ADC12DL040CIVSX/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ADC12DL040CIVSX/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64-TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero ADC12DL040CIVSX/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus ADC 12BIT DUAL 40MSPS 64-TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8062 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Digital 2.4 V ~ 3.6 V
Jännite - Supply, Analog 2.7 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 64-TQFP (10x10)
Sarja - Näytteenottotaajuus (Per Second) 40M
Viite Tyyppi External, Internal Suhde - S / H: ADC 1:1
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 64-TQFP
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 2
Lukumäärä Bits 12 A / D-muuntimien määrä 2