ADS1118QDGSRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ADS1118QDGSRQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ADS1118QDGSRQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 16BIT SPI 860SPS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero ADS1118QDGSRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 16BIT SPI 860SPS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 27207 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Digital 2 V ~ 5.5 V
Jännite - Supply, Analog 2 V ~ 5.5 V Toimittaja Device Package 10-VSSOP
Sarja - Näytteenottotaajuus (Per Second) 860
Viite Tyyppi Internal Suhde - S / H: ADC -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Muut nimet 296-43280-1 Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C