ADS5413-11IPHPG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ADS5413-11IPHPG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ADS5413-11IPHPG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 11BIT SNGL 65MSPS 48HTQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ADS5413-11IPHPG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC ADC 11BIT SNGL 65MSPS 48HTQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3991 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Digital 3 V ~ 3.6 V
Jännite - Supply, Analog 3 V ~ 3.6 V Toimittaja Device Package 48-HTQFP (7x7)
Sarja - Näytteenottotaajuus (Per Second) 65M
Viite Tyyppi External, Internal Suhde - S / H: ADC 1:1
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 48-TQFP Exposed Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Tulojen määrä 1
Lukumäärä Bits 11 A / D-muuntimien määrä 1