Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - akkulaturit > BQ24401PWRG4
BQ24401PWRG4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BQ24401PWRG4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BQ24401PWRG4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
Product parameter
Osa numero BQ24401PWRG4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC CHARGE MGMT NICD/NIMH 8-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 56884 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitesyöttö (maksimi) 6V
Toimittaja Device Package 8-TSSOP Sarja -
Ohjelmoitavat ominaisuudet Timer Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (TA)