Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / ajoitus - IC-paristot > BQ48SH-28X6NSH
BQ48SH-28X6NSH
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta BQ48SH-28X6NSH luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero BQ48SH-28X6NSH
Valmistaja N/A
Kuvaus IC SNAPHAT W/BATT AND CRYSTAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero BQ48SH-28X6NSH Valmistaja N/A
Kuvaus IC SNAPHAT W/BATT AND CRYSTAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4611 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Rated 2.8V
Tyyppi Battery and Crystal Toimitustiedot Due to restrictions, only ground shipment is allowed.
Sarja Snaphat® Muut nimet 296-13634-5
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Load Kapasitanssi 6pF Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Taajuus 32.768kHz kapasiteetti 48mAh