Koti > Tuotteet > RF / IF ja RFID > RF-arviointi- ja kehityssarjat > CC1200EMK-868-930
CC1200EMK-868-930
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CC1200EMK-868-930 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CC1200EMK-868-930
Valmistaja N/A
Kuvaus DEVELOPMENT KIT FOR CC1200
Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
In Stock 1033 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero CC1200EMK-868-930 Valmistaja N/A
Kuvaus DEVELOPMENT KIT FOR CC1200 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovelleta / Ei sovelleta
Määrä saatavilla 1033 pcs Tietolomake
Kategoria RF / IF ja RFID Tyyppi Transceiver, ISM
Toimitetaan sisältö Board(s) Sarja SimpleLink™
Muut nimet 296-36407 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable Taajuus 868MHz ~ 930MHz
For Use With / Oheistuotteet CC1200
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:CC1202
  • valmistajat:Microsemi
  • Kuvaus:MOSFET N-CH 800V 13A TO-247