CD74HC4053M96E4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CD74HC4053M96E4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CD74HC4053M96E4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero CD74HC4053M96E4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC MUX/DEMUX TRIPLE 2X1 16SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 365656 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitesyöttö, yksi (V +) 2 V ~ 6 V
Jännitesyöttö, kaksois (V ±) ±1 V ~ 5 V Kytkentäaika (ton, toff) (maksimi) -
Vaihtokytkentä SPDT Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C (TA)
Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 130 Ohm Lukumäärä Circuits 3
Multiplekseri / demultiplekseripiiri 2:1 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Circuit IC Switch 2:1 130 Ohm 16-SOIC Nykyinen - Vuoto (IS (pois päältä)) (Max) 100nA
ylikuuluminen - Lataa injektio -
Channel-to-Channel Matching (ΔRon) 5 Ohm Kanavakapasiteetti (CS (pois päältä), CD (pois päältä)) 8pF
Perusosan osanumero 74HC4053 3dB kaistanleveys 200MHz