DS90C189TWRTDRQ1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DS90C189TWRTDRQ1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DS90C189TWRTDRQ1
Valmistaja N/A
Kuvaus FERT FOR NEW HALB
Lyijytön tila / RoHS-tila
In Stock 14107 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero DS90C189TWRTDRQ1 Valmistaja N/A
Kuvaus FERT FOR NEW HALB Lyijytön tila / RoHS-tila
Määrä saatavilla 14107 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 1.71 V ~ 1.89 V
Toimittaja Device Package 64-VQFN (9x9) Sarja Automotive, AEC-Q100
Pakkaus / Case 64-VFQFN Exposed Pad lähtö Tyyppi LVDS
Käyttölämpötila -40°C ~ 115°C Lukumäärä Lähdöt -