INA2321EA/2K5G4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta INA2321EA/2K5G4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero INA2321EA/2K5G4
Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP INSTR 500KHZ 14TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero INA2321EA/2K5G4 Valmistaja N/A
Kuvaus IC OPAMP INSTR 500KHZ 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 47021 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 2.5 V ~ 5.5 V, ±1.25 V ~ 2.75 V
Jännite - Input Offset 200µV Toimittaja Device Package 14-TSSOP
Muutosnopeus 0.4 V/µs Sarja -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
lähtö Tyyppi Rail-to-Rail Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Circuits 2 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Nykyinen - Supply 40µA Nykyinen - Tuotos / kanava 16mA
Nykyinen - Input Bias 0.5pA Perusosan osanumero INA2321
vahvistin Tyyppi Instrumentation 3dB kaistanleveys 500kHz