Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM1085IT-3.3/NOPB
LM1085IT-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM1085IT-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM1085IT-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Osa numero LM1085IT-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 68393 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.5V @ 3A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 27V Toimittaja Device Package TO-220-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
PSRR 72dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM1085IT-3.3
*LM1085IT-3.3/NOPB
LM1085IT-3.3
LM1085IT-3.3-ND
LM1085IT33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 10mA
Nykyinen - Tuotos 3A Ohjaustoiminnot -