Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM1086IT-1.8/NOPB
LM1086IT-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM1086IT-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM1086IT-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM1086IT-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO220-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4034 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.5V @ 1.5A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 27V Toimittaja Device Package TO-220-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case TO-220-3
PSRR 72dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LM1086IT-1.8
LM1086IT-1.8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 1.5A TO-220-3
Nykyinen - Supply (Max) 10mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot -