LM1117DTX-1.8/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM1117DTX-1.8/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM1117DTX-1.8/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO252-3
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero LM1117DTX-1.8/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 1.8V 800MA TO252-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 91908 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.8V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 15V Toimittaja Device Package TO-252-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
PSRR 75dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM1117DTX-1.8
*LM1117DTX-1.8/NOPB
LM1117DTX-1.8
LM1117DTX-1.8-ND
LM1117DTX-1.8/NOPBTR
LM1117DTX18NOPB
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 2 (1 Year)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 800mA TO-252-3 Nykyinen - Supply (Max) 10mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA Nykyinen - Tuotos 800mA