LM1117LDX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM1117LDX-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM1117LDX-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8WSON
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM1117LDX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 800MA 8WSON Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4940 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.2V @ 800mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 15V Toimittaja Device Package 8-WSON (4x4)
Sarja LM1117-3.3 Suojausominaisuudet Over Current, Over Temperature
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 8-WDFN Exposed Pad
PSRR 75dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet LM1117LDX-3.3
LM1117LDX-3.3-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 800mA 8-WSON (4x4)
Nykyinen - Supply (Max) 10mA Nykyinen - lepotilassa (Iq) 5mA
Nykyinen - Tuotos 800mA Ohjaustoiminnot -