Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM120H-5.0/NOPB
LM120H-5.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM120H-5.0/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM120H-5.0/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero LM120H-5.0/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR -5V 1.5A TO39-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6652 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) -
Jännite - lähtö (min / kiinteä) -5V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) -25V Toimittaja Device Package TO-39-3
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case TO-205AD, TO-39-3 Metal Can
PSRR 64dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Negative Muut nimet *LM120H-5.0/NOPB
LM120H-5.0/NOPB-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 150°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Negative Fixed 1 Output -5V 1.5A TO-39-3 Nykyinen - lepotilassa (Iq) 1mA
Nykyinen - Tuotos 1.5A Ohjaustoiminnot -