LM2577T-12/LF03
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2577T-12/LF03 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2577T-12/LF03
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM2577T-12/LF03 Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG MULTI CONFIG 12V 3A TO220 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4793 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 3.5V
Jännite - tulo (Max) 40V topologia Boost, Flyback, Forward Converter
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Up, Step-Up/Step-Down Taajuus - Switching 52kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Boost, Flyback, Forward Converter Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 3A (Switch) TO-220-5 Formed Leads Nykyinen - Tuotos 3A (Switch)