LM2592HVT-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2592HVT-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2592HVT-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 2A TO220-5
(Yhdysvaltain dollareina)
135 pcs
Product parameter
Osa numero LM2592HVT-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 2A TO220-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 20883 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 60V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package TO-220-5
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-220-5 Formed Leads lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM2592HVT-3.3/NOPB
LM2592HVT33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 150kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3.3V 1 Output 2A TO-220-5 Formed Leads Nykyinen - Tuotos 2A