LM2671MX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2671MX-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2671MX-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero LM2671MX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3.3V 0.5A 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 59475 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 6.5V
Jännite - tulo (Max) 40V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) lähtö Tyyppi Fixed