LM2852YMXA-1.2/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2852YMXA-1.2/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2852YMXA-1.2/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.2V 2A SYNC 14TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs94 pcs188 pcs564 pcs1034 pcs
Product parameter
Osa numero LM2852YMXA-1.2/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 1.2V 2A SYNC 14TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 43976 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 1.2V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 2.85V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 14-HTSSOP
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM2852YMXA-1.2/NOPB
LM2852YMXA12NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 500kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.2V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 2A