LM2852YMXAX-3.0/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2852YMXAX-3.0/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2852YMXAX-3.0/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3V 2A SYNC 14-TSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM2852YMXAX-3.0/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 3V 2A SYNC 14-TSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5028 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 2.85V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Buck
Synchronous Tasasuuntaaja Yes Toimittaja Device Package 14-HTSSOP
Sarja SIMPLE SWITCHER® Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TJ)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
toiminto Step-Down Taajuus - Switching 500kHz
Yksityiskohtainen kuvaus Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 3V 1 Output 2A 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad Nykyinen - Tuotos 2A