LM2936HVBMA-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2936HVBMA-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2936HVBMA-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs95 pcs190 pcs570 pcs1045 pcs
Product parameter
Osa numero LM2936HVBMA-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 96048 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 60V Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PSRR 60dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet *LM2936HVBMA-3.3/NOPB
LM2936HVBMA33NOPB
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-SOIC Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 15µA Nykyinen - Tuotos 50mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LM2936
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LM2936DT-5.0
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR 5V 50MA TO252-3
  • Varastossa:66846
  • Osa#:LM2936DTX-3.3
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR 3.3V 50MA TO252-3
  • Varastossa:4971
  • Osa#:LM2936HVBMA-3.3