LM2936MMX-3.3/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2936MMX-3.3/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2936MMX-3.3/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero LM2936MMX-3.3/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 3.3V 50MA 8VSSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 74315 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 0.2V @ 50mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 3.3V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 40V Toimittaja Device Package 8-VSSOP
Sarja - Suojausominaisuudet Over Temperature, Reverse Polarity, Short Circuit
Pakkaus Original-Reel® Pakkaus / Case 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
PSRR 60dB (120Hz) lähtö Tyyppi Fixed
Output Configuration Positive Muut nimet 296-43296-6
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Lukumäärä Regulators 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 50mA 8-VSSOP Nykyinen - Supply (Max) 2.5mA
Nykyinen - lepotilassa (Iq) 15µA Nykyinen - Tuotos 50mA
Ohjaustoiminnot - Perusosan osanumero LM2936
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:LM2936MPX-3.0
  • valmistajat:N/A
  • Kuvaus:IC REG LINEAR 3V 50MA SOT223-4
  • Varastossa:101298
  • Osa#:LM2936MMX-3.3
  • valmistajat:N/A