Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM2940S-12/NOPB
LM2940S-12/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM2940S-12/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM2940S-12/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 12V 1A DDPAK/TO263-3
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 100341 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs45 pcs135 pcs540 pcs1035 pcs
Product parameter
Osa numero LM2940S-12/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LIN 12V 1A DDPAK/TO263-3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 100341 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1V @ 1A
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 12V Voltage - lähtö (Max) -