LM3207TLX-2.53/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3207TLX-2.53/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3207TLX-2.53/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 2.53V 0.65A 9USMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3207TLX-2.53/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG BUCK 2.53V 0.65A 9USMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4517 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.53V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 2.7V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Buck