LM3354MM-4.1/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3354MM-4.1/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3354MM-4.1/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 4.1V 10-MSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3354MM-4.1/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG SWITCHD CAP 4.1V 10-MSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6045 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 4.1V
Voltage - lähtö (Max) - Jännite - tulo (Min) 2.5V
Jännite - tulo (Max) 5.5V topologia Charge Pump
Synchronous Tasasuuntaaja No Toimittaja Device Package 10-VSSOP
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) lähtö Tyyppi Fixed