Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - jännitesäätimet - lineaarinen > LM3490IM5-15/NOPB
LM3490IM5-15/NOPB
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM3490IM5-15/NOPB luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM3490IM5-15/NOPB
Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-5
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero LM3490IM5-15/NOPB Valmistaja N/A
Kuvaus IC REG LINEAR 15V 100MA SOT23-5 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4335 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitepudotus (max) 1.2V @ 100mA
Jännite - lähtö (min / kiinteä) 15V Voltage - lähtö (Max) -
Jännite - tulo (Max) 30V Toimittaja Device Package SOT-23-5